Dzisiaj imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia Parafialne

XX Niedziela Zwykła - 17 sierpień 2014 r.

1. Przeżywamy dziś XX Niedzielę Zwykłą.

2. W miniony piątek 15 sierpnia przeżywaliśmy odpust Wniebowzięcia NMP i wizytacja parafii przez księdza biskupa łomżyńskiego Janusza Stepnowskiego. Bóg zapłać Parafianom i Gościom za uczestnictwo w odpuście, wizytacji oraz za zaangażowanie w procesję odpustową. Dziękujemy druhom strażakom z Sokół i Rusi, dzieciom od I Komunii Św. i Komunii Rocznicowej i ich rodzicom, pocztom sztandarowym straży z Sokół i Rusi, pocztom sztandarowym szkół z Sokół i Krzyżewa. Bóg zapłać asyście procesyjnej, ministrantom, kołom różańcowym, chórowi parafialnemu, panu organiście, panu kościelnemu, paniom katechetkom, nauczycielom, wszystkim którzy zadbali o porządek na cmentarzu, przy grobach swoich bliskich zmarłych szczególnie mieszkańcom ulicy Kościelnej, którzy uporządkowali swoje posesje na procesję poświecenia nowej części cmentarza.

Czytaj więcej...

XIX Niedziela Zwykła - 10 sierpień 2014 r.

1. Przeżywamy dziś XIX Niedzielę Zwykłą, w naszej parafii jest to niedziela adoracyjna.

2. Wczoraj w katedrze łomżyńskiej odbyły się święcenia biskupie arcybiskupa ks. prałata Wojciecha Załuskiego. Ks. Arcybiskup pochodzi z naszej diecezji, z parafii Andrzejewo. Papież mianował ks. Arcybiskup Wojciecha Nuncjuszem Apostolskim w Burundi, w Afryce. Ogarnijmy nowego Arcybiskupa naszymi modlitwami.

Czytaj więcej...

XVIII Niedziela Zwykła - 3 sierpień 2014 r.

1. Przeżywamy dziś XVIII Niedzielę Zwykłą. Zwykłą. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tace, które są przeznaczone na KUL i cele edukacyjne diecezji.

2. W naszej parafii gościmy dzisiaj ks. Piotra Rytla. Ks. Piotr pracuje w Szkocji. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i pomocą duszpasterską.

Czytaj więcej...

XVII Niedziela Zwykła

  1. Dziś przeżywany w naszej parafii XVII Niedzielę Zwykłą. W naszej parafii gościmy Ojca Krzysztofa ze zgromadzenia Księży Werbistów, pracującego na misjach na Madagaskarze. Za jego posługę i głoszone Słowo Boże składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W najbliższy piątek i sobotę przeżywać będziemy I piątek i I sobotę miesiąca sierpnia. Msze Święte o godzinie 7.00 9.00 17.00. Zapraszamy na Nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Czytaj więcej...

XVI Niedziela Zwykła - 20.07.2014 r.

1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą. Obchodzimy dzisiaj też wspomnienie bł. Czesława – imieniny ks. Proboszcza. Ks. Proboszczowi życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Maryi – Matki kapłanów i wszelkiej pomyślności. Naszymi modlitwami ogarnijmy też Pana kościelnego Czesława Dworakowskiego, który też dziś obchodzi imieniny.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 18

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Sierpień 2014 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Multimedia

Początek strony