Dzisiaj imieniny obchodzą: Róża, Szczęsny, Benon Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia Parafialne

XXII Niedziela Zwykła 30.08.2015

1. Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Kończymy czas wakacji. Dziękujemy za wspólną pracę duszpasterską z dziećmi i młodzieżą. Dziękujemy za wsparcie podczas letnich wyjazdów nad morze i w góry: Gminie Sokoły, p. Wiesławie Zaleskiej, p. Marcinowi Kruszewskiemu. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwość i okazaną pomoc. 

2. W najbliższy wtorek 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. W gimnazjum rozpoczęcie roku o godzinie 8.30. Rozpoczęcie roku szkolnego w szkole podstawowej o godzinie 11.30. Msza Święta dla Szkół Podstawowych i Gimnazjum o godzinie 10.30.

Czytaj więcej...

XXI Niedziela Zwykła 23.08.2015r.

1. Przeżywamy dziś XXI Niedzielę Zwykłą. Posługuje dziś w  naszej parafii kleryk II roku. 

2. Ofiary złożone dziś na tace przeznaczona są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.  

3. W najbliższy wtorek - 26 sierpnia - będziemy przeżywać Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Z tej racji już dziś zapraszamy tradycyjnie na pieszą pielgrzymkę z Sokół do kaplicy pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Nowych Raciborach. Pielgrzymka wyruszy o godz. 8:15 sprzed Bazyliki w Sokołach, a o godz. 10.30 w Raciborach zostanie odprawiona Msza Święta odpustowa. Zachęcamy do licznego udziału w tej pielgrzymce – dzieci, młodzież, rodziny, osoby dorosłe i starsze, zapraszamy Parafian i Gości. Prosimy, aby pielgrzymi zabrali ze sobą na drogę śpiewniki i różańce. W Uroczystość MB Częstochowskiej Msze Św. w Bazylice w Sokołach o godz. 7:00, 9:00 i 17:00 nie będzie Mszy Św. o godz. 12:00 z racji odpustu w Raciborach.

Czytaj więcej...

XX Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dziś XX Niedzielę Zwykłą. 

2. Wczoraj przeżywaliśmy Odpust ku czci NMP Wniebowziętej. Bóg zapłać Parafianom i Gościom za uczestnictwo w odpuście. Dziękujemy druhom strażakom, dzieciom sypiącym kwiatki, asyście procesyjnej, ministrantom, chórowi parafialnemu, panu organiście, panu kościelnemu i paniom katechetkom. 

3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć alumna z Wyższego Seminarium Duchownego z Łomży. Ofiary na tacę będziemy składać na potrzeby  naszego Diecezjalnego Seminarium. 

4. Zostały ukończone 2 alejki cmentarne. W dalszym ciagu zwracamy się o ofiary na cel cmentarza, by we wrzesniu dokończyć układanie chodników.

 

XIX Niedziela Zwykła - 9 sierpień 2015 r.

1. Przeżywamy dziś XIX Niedzielę Zwykłą, w naszej parafii jest to Niedziela Adoracyjna. Bóg zapłać za ofiary na tace przeznaczone są one na KUL i cele edukacyjne diecezji. Przypominamy jednocześnie, że trwa sierpień - miesiąc trzeźwości.

2.Wyjazd na spływ kajakowy po Krutynii i do Mikołajek, w najbliższy wtorek o godz. 8:15. Zbiórka na placu przed kościołem. Powrót około godz. 19:00. Nie ma już wolnych miejsc.

Czytaj więcej...

XVIII Niedziela Zwykła - 2 sierpień 2015 r.

1. Przeżywamy sierpień - miesiąc szczególnej troski o trzeźwość narodu. Niech ten Maryjny miesiąc będzie szczególnym czasem trwania w trzeźwości i modlitw o życie trzeźwe w naszym kraju, parafii i rodzinie.

2. Wczoraj 1 sierpnia wyruszyła 31 Piesza Pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę. Z naszej parafii pielgrzymuje 6 osób. Nie każdy może jednak na pielgrzymkę wyruszyć dlatego zachęcamy, aby w zakrystii zapisać się do Grupy Białej – być pielgrzymem duchowym. Zapraszamy w sposób szczególny przez czas trwania pielgrzymki (1-13 sierpnia) w ten sposób do udziału w Mszach Świętych o godz. 17:00 na których łączyć się będziemy z pielgrzymami. W ich intencji odmawiamy „dziesiątek” różańca i śpiewamy Apel Jasnogórski. Możemy w ten sposób duchowo pielgrzymować na Jasną Górę. Pielgrzym duchowy otrzymuje pamiątkowy znaczek i  kartę z trasą pielgrzymki wpisując tam swoją intencją. Ofiary złożone przez pielgrzymów duchowych są przeznaczone na wsparcie materialne pielgrzymki. Czytaj więcej...

Strona 1 z 30

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Sierpień 2015 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Pielgrzymka Taize do Walencji

Multimedia

Początek strony