Dzisiaj imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna Solenizantom życzymy wielu Łask Bożych
Jesteś tutaj: HomeOgłoszenia Parafialne

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - 22.05.2016 r.

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Trójcy Przenajświętszej. Wielbimy Boga w Trzech Osobach – Ojca, Syna i Ducha Świętego Przypominamy że trwa maj – miesiąc Maryjny. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy Świętej o godz. 17:00.

2. Gościmy dziś w naszej parafii diakona z WSD w Łomży, taca przeznaczona jest na potrzeby Seminarium w Łomży. Czytaj więcej...

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 15.05.2016 r.

1. Przypominamy że trwa maj – miesiąc Maryjny. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy Świętej o godz. 17:00. Dzieci klas III – przygotowujące się do I Komunii Świętej i kandydaci do bierzmowania uczestniczą w majowym obowiązkowo.

2. Dziś przeżywając w Kościele Uroczystością  Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocy - mija czas spowiedzi wielkanocnej. Wszystkim którzy oddali kartki do spowiedzi dziękujemy. 

Czytaj więcej...

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 8.05.2016 r.

1. Przypominamy że trwa maj – miesiąc Maryjny. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy Świętej o godz. 17:00. Zapraszamy na nie parafian, gości, dzieci i młodzież. Przypominamy szczególnie rodzicom, że dzieci klas III – przygotowujące się do I Komunii Świętej i młodzież klas I i II Gimnazjum – kandydaci do bierzmowania uczestniczą w majowym obowiązkowo. Gromadźmy się też w naszych rodzinach, wioskach, przy krzyżach, kapliczkach przydrożnych na wspólnym śpiewie litanii loretańskiej.

2. W odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka dzisiejsza niedziela jest przeżywana jako dzień solidarności z ofiarami trzęsienia ziemi w Ekwadorze. Wsparcie dla poszkodowanych w kataklizmie będzie można wyrazić poprzez modlitwę oraz ofiary składane dzisiejszego dnia do puszek. Czytaj więcej...

VI Niedziela Wielkanocna - 1.05.2016 r.

1.  Rozpoczynamy dziś maj – miesiąc Maryjny. Bardzo prosimy, aby zadbać o krzyże i figurki przydrożne. Nabożeństwo majowe w kościele po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy na nie parafian, gości, dzieci i młodzież. Dzieci klas III – przygotowujące się do I Komunii Świętej i młodzież klas I i II Gimnazjum – kandydaci do bierzmowania uczestniczą w majowym obowiązkowo. Gromadźmy się też w naszych wioskach, przy krzyżach, kapliczkach przydrożnych na wspólnym śpiewie litanii loretańskiej.

2. Jutro święto Flagi Narodowej. Prosimy, jeśli ktoś tego jeszcze nie uczynił, aby wywiesić na swoich posesjach flagi – Narodową, Maryjną i Papieską. Niech to będzie wyraz naszej wiary i patriotyzmu.

Czytaj więcej...

V Niedziela Wielkanocna - 24.04.2016 r.

1. Przeżywamy dziś V niedzielę Wielkanocną. Zgodnie z wolą Ojca Świętego Franciszka, w V Niedzielę Wielkanocną – 24 kwietnia br. będzie miała miejsce, w całym świecie, zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy. Ojciec Święty liczy na to, że „wspólnoty katolickie wielkodusznie odpowiedzą na tę inicjatywę. Ofiary na ten cel składamy przy wyjściu z Kościoła do puszek.

2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Wieczoru Chwały i peregrynacji znaków ŚDM w naszej parafii. Liczymy, że ten czas ubogacił nasze życie duchowe.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 37

Kancelaria

czynna pon. – pt.:
8:00–9:00 i 16:00-17:00
Sprawy „pilne”, odwiedziny chorych  i związane z pogrzebami załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.

Kalendarz

« Maj 2016 »
Nie Pn Wt Śr Czw Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Zapisz się na ŚDM

Multimedia

Początek strony